فراموش کردم
اعضای انجمن(410) صفحه اصلی اخبار میانه عکس مذهبی هـنـری ورزشی حـــوادث کتاب میانه میانا تی وی معرفی همشهریان نمایندگان محترم مجلس مباحث انتخاباتی میانه اخبار ادارات و سازمانها درباره میانه بهمراه جزئیات مقررات انجمنهای صفحه اصلی نظرات انجمن
جستجوی انجمن
امیرمهرانپور (mehran7621 )    

حرکت قابل تقدیر نیروی انتظامی شهرستان میانه

درج شده در تاریخ ۹۱/۱۱/۲۹ ساعت 20:15 بازدید کل: 600 بازدید امروز: 1 2 می‌پسندم  
 

چندین سال است که خیابان معلم شمالی شاهد ترافیک سنگین و شلوغی خیابان هم از لحاظ خودرو و عابر می باشد. اما امروز یکشنبه 29 بهمن 91 با حضور نیروهای بیشتر نیروی انتظامی در خیابان معلم شمالی برای اولین بار شاهد تردد کم خودرو و موتورسیکلت بودیم و همچنین همشهریان کمتری نیز در خیابان تردد کردند. این امر و حرکت نیروی انتظامی باعث شد که شاهد ترافیک سنگین در خیابان معلم شمالی نباشیم و همشهریان عزیز با خیالی آسوده در این خیابان به دور از حاشیه به کارهای خود برسند. 

لذا ضمن تشکر فراوان از نیروی انتظامی مخصوصا فرماندهی محترم نیروی انتظامی امید می رود شاهد ادامه چنین حرکت های این قشر زحمت کش باشیم که باعث امنیت بیشتر در جامعه می باشند.

اگر این حرکت نیروی انتظامی ادامه داشته باشد ترافیک سنگین خیابان معلم شمالی از بین می رود. چون خودروهای تک سرنشین زیادی در این خیابان تردد می کنند که کاری جز گردش بیهوده ندارند. به هر حال بر خود وظیفه می دانیم از کسانی که به فکر رفع مشکلات شهر هستند تشکر و قدردانی کنیم .

 

روح اله لطفی(rohalah )
۹۱/۱۱/۳۰ - 10:11
دستشون درد نکنه
اهالی فرهنگ(College-Student )
۹۱/۱۱/۳۰ - 12:03
=Dchox=Dchox=Dchox=Dchox=Dchox=Dchox@};-@};-@};-@};-
مجتبی اطهری(MOJTABA123 )
۹۱/۱۱/۳۰ - 12:25
@};-
فروشگاه L E D(LED-SHOP )
۹۱/۱۱/۳۰ - 12:52
=Dchox@};-%%-
روستایی به نام میانه(iranmiyane )
۹۱/۱۱/۳۰ - 16:02
شما که همیشه دست به انتقادت خوبه ، اجازه بدهید کمی هم از هلال احمر و اورژانس انتقاد کنیم.
امیرمهرانپور(mehran7621 )
۹۱/۱۱/۳۰ - 16:06
دوست گرامی اولا با توجه به اینکه خیابانهای شهرمان گنجایش این همه خودرو را ندارد و شهرداری نیز به جای احداث پارکینگ به فکر اجاره دادن خیابانها می باشد و به جای احداث خیابان به فکر یکطرفه نمودن خیابان است باید حداقل در این خیابان از تردد بیمورد خودروهای تک سرنشین و یا خودروهای که بی مورد تردد می کنند جلوگیری شود . از تردد موتورسوارانی که نمایش می دهند جلوگیری شود حتی از تردد عابرینی که ایجاد مزاحمت می کنند جلوگیری شود. حالا پرسنل خدوم نیروی انتظامی این امر را انجام می دهند با تشکر کرد . سئوالی که به ذهن می رسد چرا فقط این خیابان مشکل ترافیک سنگین در بعدازظهر دارد ؟ دوست گرامی باعث آن تردد بی مورد خودروهای شخصی می باشد.
روستایی به نام میانه(iranmiyane )
۹۱/۱۱/۳۰ - 16:16
حرف شما کاملا خنده دار است.بحث مزاحمین صحیح می فرمایید. شدیدا باید برخورد شود ولی اگر کسی دو بار از معلم شمالی عبور کند باید راهی پارکینگ شود؟
اسداله ملکوتی(asmayar195 )
۹۱/۱۱/۳۰ - 16:36
آقا یا خانم (iranmiyane ) اولا مرقومه دوم شما چه ربطی به موضوع مورد بحث دارد؟دوم شما کجای دنیا را دیده اید؟ سوم از نظر شما چه اشکالی دارد؟
حسین.غفاری(istak )
۹۱/۱۱/۳۰ - 17:01
vagean kare khobi kardan
امیرمهرانپور(mehran7621 )
۹۱/۱۱/۳۰ - 19:52
نقل قول:
روستایی به نام میانه: شما که همیشه دست به انتقادت خوبه ، اجازه بدهید کمی هم از هلال احمر و اورژانس انتقاد کنیم.
دوست عزیز توجه کن انتقاد باید سازنده باشد .
امیرمهرانپور(mehran7621 )
۹۱/۱۱/۳۰ - 19:53
نقل قول:
روستایی به نام میانه: حرف شما کاملا خنده دار است.بحث مزاحمین صحیح می فرمایید. شدیدا باید برخورد شود ولی اگر کسی دو بار از معلم شمالی عبور کند باید راهی پارکینگ شود؟
متوجه نشدید! دوست عزیز شهرداری باید به فکر احداث پارکینگ باشد تا شاهد کاهش ترافیک باشیم .
امیرمهرانپور(mehran7621 )
۹۱/۱۱/۳۰ - 19:54
از کلیه دوستانی که با نظرات خود ما را همراهی کردند نهایت تشکر را داریم .
فرزان(farzanlove )
۹۱/۱۱/۳۰ - 20:02
=Dchox=Dchox=Dchox
روستایی به نام میانه(iranmiyane )
۹۱/۱۱/۳۰ - 20:42
نقل قول:
اسداله ملکوتی: آقا یا خانم (iranmiyane ) اولا مرقومه دوم شما چه ربطی به موضوع مورد بحث دارد؟دوم شما کجای دنیا را دیده اید؟ سوم از نظر شما چه اشکالی دارد؟
اولا شما این وسط چه کاره اید؟ثانیا اگر اشتباه نکنم آقای مهران پور در اورژانس خدمت می کنند و در یکی از ماموریت های داخل شهر به تنهایی اعزام شده بودن که جای بحث بسیار دارد.مریض با پای خودش مجبور شد طبقات رو پایین بیاد و سوار آمبولانس بشه.
ثالثا بحث جدی است و حضرتعالی شیرینی موجود در شخصیتتان را در مجالس ارایه بفرمایید نتیجه اش بسیار بهتر خواهد بود.
روستایی به نام میانه(iranmiyane )
۹۱/۱۱/۳۰ - 20:50
نقل قول:
امیرمهرانپور: متوجه نشدید! دوست عزیز شهرداری باید به فکر احداث پارکینگ باشد تا شاهد کاهش ترافیک باشیم .
یک طرف معلم رو پارک ممنوع کردند آمدن تشکر کردن که چه خوب شد ولی عملا هیچ تاثیری در عبور و مرور ندارد.معلم شمالی تنها جاییکه تو شهر ملت میتونن بیان و لوازم با کیفیت بخرن.جای پارک که کم بود کمتر هم شد.
به نظر شما کجای معلم میشه با این قیمت زیاد پارکینگ احداث کرد.شهرداری عملا در بودجه همیشه کمبود داره چه برسه به پارکینگ.
امیرمهرانپور(mehran7621 )
۹۱/۱۲/۰۱ - 09:56
نقل قول:
روستایی به نام میانه: اولا شما این وسط چه کاره اید؟ثانیا اگر اشتباه نکنم آقای مهران پور در اورژانس خدمت می کنند و در یکی از ماموریت های داخل شهر به تنهایی اعزام شده بودن که جای بحث بسیار دارد.مریض با پای خودش مجبور شد طبقات رو پایین بیاد و سوار آمبولانس بشه. ثالثا بحث جدی است و حضرتعالی شیرینی موجود در شخصیتتان را در مجالس ارایه بفرمایید نتیجه اش بسیار بهتر خواهد بود.
دوست عزیز بهتر است خودتون معرفی کنید البته نه با نام مستعار ! تا حرفتان را ثابت کنید . سخنانی که نویسنده آن مستعار می باشند ارزشی ندارند که بحث شود.
امیرمهرانپور(mehran7621 )
۹۱/۱۲/۰۱ - 09:58
نقل قول:
روستایی به نام میانه: یک طرف معلم رو پارک ممنوع کردند آمدن تشکر کردن که چه خوب شد ولی عملا هیچ تاثیری در عبور و مرور ندارد.معلم شمالی تنها جاییکه تو شهر ملت میتونن بیان و لوازم با کیفیت بخرن.جای پارک که کم بود کمتر هم شد. به نظر شما کجای معلم میشه با این قیمت زیاد پارکینگ احداث کرد.شهرداری عملا در بودجه همیشه کمبود داره چه برسه به پارکینگ.
پس چه باید کرد؟ شهرداری نمی تواند کاری بکند آینده شهر چه می شود ؟
اسداله ملکوتی(asmayar195 )
۹۱/۱۲/۰۲ - 02:44
نقل قول:
روستایی به نام میانه: اولا شما این وسط چه کاره اید؟ثانیا اگر اشتباه نکنم آقای مهران پور در اورژانس خدمت می کنند و در یکی از ماموریت های داخل شهر به تنهایی اعزام شده بودن که جای بحث بسیار دارد.مریض با پای خودش مجبور شد طبقات رو پایین بیاد و سوار آمبولانس بشه. ثالثا بحث جدی است و حضرتعالی شیرینی موجود در شخصیتتان را در مجالس ارایه بفرمایید نتیجه اش بسیار بهتر خواهد بود.
آقا يا خانمي كه شجاعت نشون دادن هويت خودش را ندارد ، نظراتش چه اهميتي دارد .من زياد تو اين سايت نميام وبه چنين اشخاصي هم جواب نميدم چرا كه بعضي جا ها خاموشي بهتر است . عاقلان معني حرفم را متوجه ميشن .(مریض با پای خودش مجبور شد طبقات رو پایین بیاد و سوار آمبولانس بشه.) تو اصلا معني حرفي را كه ميزني ، ميدوني؟اگر حرفي داري پاشو بيا توي اورژانس مرد مردانه حرفت را بزن و جوابت را بگير .اين اداره صاحب داره و علت تنها به مأموريت رفتن را ميدونه و به هر كس هم بخواد توضيح ميده .جنابعالي هم در اموري كه اطلاعاتي نداري ، نظر نده . ديگه نبينم خودت را نخود هر آشي بكني. بدرود .


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
دوقلوهای به هم چسبیده ای که در هند پرستش می شونددر امام زاده اسماعیل میانه چه میگذرد؟؟؟به نام خالق ریحان و بوی خوش آنزن هایی که مجبور شدند مرد باشندشما دینتون را فروختید و ما خریدیمجنایت هولناک در خوزستانثبت کد رهگیری برای اجاره نامه و مبایعه نامهمنـ دختـرمــ ....روایت یک بخششگوریلی که مثل یک انسان راه میرود !
کاربران آنلاین
میثم نظری علی رضا مهدی قافلانتی النا امیری shaya nouri lililil SiaMaK HaSH3Mi lililil یوردوم.آذربایجان ستایش.. مصطفی علیپور تنهای عالم46 امین... marllboro. جعفر بهنامی ( *______* ) نیوشا بیگی آذربایجان-میانه .roh savar. MaN Y DrDaM افشین م سورنا... __.alone__ pkزمانی دالغا** اروین (سالارمرضیه ای) امیرزمانی*** .ıl KinG CRY lı. یا فاطمه زهرا(س) ادرکنی هانیسا میثم رمضانی ترکان بانو ____Enkar____ ناز**نین پرواز را به خاطر بسپار ... (سجاد*پارسا)parsa_1_3_7 ı TipsY ı مهری قندچی محسن.دایی سایت ıllıllı silent ıllıllı سامانتا جووون saadat mand فرید میانالی مهدی.... مهناز64 فرزانه نامجو خاک پای امام حسینی ها... علیرضا اله امانی mehdighadimi سالارادیب فرشته ی ناناز و مهربونت میلادمیلاد .ı Silent ı. عشق یک طرفه ***H6S7E4N*** پسرخاله *سحر*(R..A) بهزاد2000 **HARD Boy** پرویز محمدزاده __--3AmIYa JoOoN--__ h20m-jigilove محسن قره داغی علی 0423 llıOoO ___PASTOOR___OoOll زنده یاد سگ ولگرد همایون کریمی مینا میانالی دیوانه چو دیوانه ببیند خوشش آید آذربایجان اوغلیام (قاسمی 69) بلوت ایلدرم برسام محمدی من منم یه نفری هستم به تو چه * مینا محمدی* مهسا13 دنیا جون* راهتو عوضی برو ولی با عوضی راه نرو*

مسئولیت کلیه مطالب به عهده نویسندگان و ارسال کنندگان آن است